Scanpack, Opakowania, taśmy poliestrowe i polipropylenowe
Opakowania - ScanPack, Maszyny pakujące, zgrzewarki, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe Aktualności, Opakowania, Taśmy, Maszyny Oferta, Opakowania, Taśmy, Maszyny Transystem, Opakowania, Taśmy, Maszyny firma, Opakowania, Taśmy, Maszyny kontakt, Opakowania, Taśmy, Maszyny
Opakowania , Taśmy poliestrowe i polipropylenowe
Taśmy
Taśmy poliestrowe tkane Taśmy poliestrowe
NARROSTRAP
Taśmy poliestrowe tkane

Taśmy poliestrowe włókniste Taśmy poliestrowe
wzdłużnie klejone
Taśmy poliestrowe włókniste

Taśmy poliestrowe twarde Taśmy poliestrowe
SEKIPET
Taśmy poliestrowe twarde

Taśmy polipropylenowe Taśmy polipropylenowe SEKISTRAPTaśmy polipropylenowe

Napinacze, Paskowacze Akcesoria do taśmNapinacze, Paskowacze


Masz pytania ? Kliknij i zadaj nam je.

OPAKOWANIA - TAŚMY POLIPROPYLENOWE, POLIESTROWE NARROSTRAP i POLIESTROWE SEKIPET

W tym dziale oferujemy taśmy polipropylenowe i poliestrowe oraz niezbędne akcesoria wyłącznie najwyższej jakości. Wszystkie taśmy pochodzą od producentów działających w zakresie zarządzania jakością ISO.
Każda z wymienionych niżej taśm posiada specyficzne dla siebie właściwości i miejsce w zastosowaniu, a zmienianie tych miejsc jest błędem doprowadzającym niekiedy do bardzo dużych strat w uszkodzeniach towaru lub nadmiernych kosztów. Różnorodność towarów, warunków i linii technologicznych wymaga indywidualnego podejścia do zastosowania odpowiedniego rodzaju taśmy. Możemy śmiało powiedzieć, że o taśmach wiemy dużo i wiemy jaką taśmę w odpowiednich sytuacjach zastosować w taki sposób, aby była odpowiednia pod względem ekonomicznym, odporna na warunki zewnętrzne i wytrzymała na siły zrywające.

TAŚMY SPINAJĄCE - BANDUJĄCE- KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA :

Taśmy poliestrowe NARROSTRAP - najnowszej generacji taśmy poliestrowe wyprodukowane są z wielu tysięcy splecionych ze sobą wzdłużnych włókien poliestrowych połączonych osnową.
Taśmy poliestrowe tkane to taśmy idealne nawet do zastosowań w bardzo trudnych warunkach i do bardzo ciężkich ładunków, których waga ma niekiedy kilkanaście ton. Ograniczona ilość kleju i poprzeczna osnowa łącząca włókna wzdłużne to duża zaleta i przewaga nad taśmami starszej generacji jakimi są taśmy poliestrowe wzdłużnie klejone. Taśmy poliestrowe tkane odporne są na wysoką temperaturę
( punkt mięknięcia tworzywa poliestrowego to 250C ) dlatego można stosować je w szerszym zakresie temperatur. Doskonałość taśm poliestrowych ograniczona jest jedynie niemożliwością zastosowania w maszynach półautomatycznych i automatycznych.
więcej

Taśmy polipropylenowe SEKISTRAP
- zalecane przez nas do lekkich ładunków do zastosowań ręcznych, półatomatycnych i automatycznych. Posiadamy najwyższej jakości taśmy polipropylenowe o unikalnej elastyczności. Niektóre typy taśm polipropylenowych produkowane są w identycznej technologii jaką stosujesię w produkcji taśm poliestrowych twardych. Taśmy polipropylenowe, które Państwu oferujemy pochodzą od japońskiego producenta Sekisui Jushi, producenta z 30 letnim doświadczeniem w produkcji taśm polipropylenowych.
ScanPack ma zaszczyt reprezentować firme o światowej marce na terenie Polski.
więcej

Taśmy poliestrowe SEKIPET - mocne i o bardzo dobrej elastyczności śmiało konkurują z taśmą stalową skutecznie wypierając ją z rynku taśm spinających, a biorąc pod uwagę odporność na działanie wysokich temperatur i promieni UV taśma poliestrowa twarda ma również przewagę nad taśmami polipropylenowymi. Taśmy poliestrowe twarde można stosować do spinania ręcznego i automatycznego.
Taśmy poliestrowe twarde również pochodzą z firmy o światowej renomie SEKISUI JUSHI.
więcej

Taśmy poliestrowe wzdłużnie klejone - o nieco przestarzałej technologi wykonania, ale nadal dobre i skuteczne w spinaniu ciężkich ładunków ( do tych taśm należą taśmy typu WG i SCM ).
W niektórych sytuacjach mankamentem jest możliwość tylko ręcznego spinania ładunków, nadmierna ilość kleju, który w wysokich temperaturach zachowuje się jak materiał poślizgowy, klej również uciążliwy jest dla pracowników wykonujących pasania.
więcej

W naszej ofercie nie ma taśm stalowych. Taśmy stalowe to przestarzały i nieekonomiczny system spinania ładunków. System ten wymaga bardzo skomplikowanych, drogich w zakupie i eksploatacji narzędzi. Ponadto stosowanie taśm stalowych sprawia dużo kłopotów w zakresie BHP.

Do tak szerokiej oferty taśm spinających oferujemy Państwu również nasze doświadczenie.
Pracownicy firmy ScanPack służą w każdym momencie pomocą w spinaniu nawet najtrudniejszych ładunków.

  Taśmy
        Prawa autorskie 2004 SCANPACK - OPAKOWANIA, MASZYNY MAPA SERWISU Erydian.pl Projektowanie Stron