Scanpack. Taśmy poliestrowe i polipropylenowe
Opakowania - Maszyny pakujące, zgrzewarki, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe Aktualności, Opakowania, Maszyny, Taśmy, Kątowniki Oferta, Opakowania, Taśmy, Pochłaniacze Transystem, Opakowania, Taśmy, Kątowniki firma, Maszyny, Opakowania Kontakt, Taśmy poliestrowe i polipropylenowe
ScanPack, Taśmy poliestrowe i polipropylenowe
Taśmy poliestrowe i polipropylenowe
  • 01.01.2014
    NOWOŚĆ !!!
    SUPER OKAZJA !!!

PROMOCJA PÓŁAUTOMATYCZNEJ
MASZYNY BANDUJĄCEJ i10


MASZYNA i10 SŁUŻY DO SPINANIA PACZEK ZA POMOCĄ TAŚMY POLIPROPYLENOWEJ .

PO SZCZEGÓŁY PROMOCJI DZWOŃ LUB PISZ NA E-MAIL


Kwiecień 2012

W naszej ofercie nowe pozycje w dziale tekturowe kątowniki ochronne:
Kątowniki wodoodporne T-CHIP Eco Kątowniki wodoodporne T-CHIP ALU .
Po szczegóły prosimy o kontakt z
biurem handlowym.

Luty - Marzec 2012
Od dnia 01.02.2012 możemy zaoferować Państwu w bardzo dobrej cenie pneumatyczne napinacze amerykańskiej firmy MIP, do bezspinkowego i spinkowego łączenia taśm polipropylenowych i poliestrowych.
Po szczegóły promocji prosimy o kontakt z biurem handlowym.


Listopad 2012 -
W miesiącu listopadzie mogą Państwo zakupić akcesoria do spinanią w niższej cenie. Po szczegóły promocji proszę kontaktować się z naszymi biurami handlowymi.
Chcesz wiedzieć więcej ?
Skontaktuj się z nami ! Po prostu kliknij


Taśmy poliestrowe i polipropylenowe
Możesz być powiadamiany o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych. Zapoznaj się z polityką prywatności.


JAKOŚĆ I KOMPETENCJE ...

Budowanie renomy firmy i zdobywanie zaufania klientów nie przychodzi ani szybko, ani łatwo.
Nie jest też łatwo oferować na rozwijającym się dopiero rynku urządzeń i materiałów najwyższej jakości produkowanych przez renomowanych producentów.
Za niezawodność, brak przestojów, utrzymanie ciągłości produkcji oraz bezpieczeństwo transportowanych na duże odległości ładunków zawsze trzeba zapłacić pewną cenę. To tak jak gdyby wykupić dodatkową polisę ubezpieczeniową.

Scanpack nigdy nie walczył o klientów drogą prostej konkurencji cenowej.

Sama jakość towaru jednak nie wystarczy. Niemniej ważna jest umiejętność doboru towaru do często bardzo specyficznych potrzeb klientów. Dokonać tego może tylko kompetentny pracownik. Branża opakowaniowa wymaga wiedzy z zakresu różnych dziedzin (np. mechaniki, chemii, organizacji produkcji), doświadczenia, wyobraźni i naprawdę bardzo dużej odpowiedzialności. Dla przykładu: źle dobrana lub niewłaściwie zastosowana taśma zabezpieczająca ładunek może spowodować olbrzymie straty podczas transportu. Natomiast taśma zbyt masywna jest źródłem nieuzasadnionych kosztów. Musimy czuć się odpowiedzialni za jej właściwy dobór.

Posiadamy własną wiedze, ale również korzystamy z doświadczeń międzynarodowych specjalistów z firm, które specjalizując się od lat w wybranych dziedzinach osiągnęły światowy sukces. Ta współpraca jest dla nas niewyczerpanym źródłem informacji o tym co najnowsze w branży opakowaniowej.

Na polskim rynku reprezentujemy potentatów :

- STRAPACK CORPORATION - Japonia ,
czołowy producent i wynalazca szeregu typów półautomatycznych i automatycznych maszyn do spinania ładunków taśmą polipropylenową. Kilka lat temu, w trakcie targów TAROPAK 2001 automat RQ-8, najszybsza z oferowanych przez nas maszyn, został nagrodzony ZŁOTYM MEDALEM Międzynarodowych Targów Poznańskich; (ISO9001)

Algemeen Verpakkings Centrum B.V. , -
Holandia
producent najwyższej klasy, niezawodnych zgrzewarek do folii oraz maszyn pakujących w folię;

SEKISUI JUSHI
- Japonia, USA, Holandia,
jeden z najbardziej renomowanych producentów taśm polipropylenowych i poliestrowych twardych. Jedyna firma, która dzięki opracowaniu unikalnej technologii, oferuje poligraficznej jakości kolorowy nadruk na taśmach polipropylenowych (ISO9002)

NARROWTEX -
czołowy producent najnowszej generacji spinających taśm poliestrowych tkanych, niezastąpionych przy zabezpieczaniu ciężkich ładunków na paletach i platformach ładunkowych.

Ponadto współpracujemy z wieloma innymi producentami i dystrybutorami szeroko rozumianych materiałów opakowaniowych. Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych systemów do pakowania oraz zabezpieczania towarów i ładunków. Podstawową zasadą naszej polityki jest oferowanie towarów najwyższej jakości, pewnych i sprawdzonych. Trzymamy się tej zasady, chociaż pokus sprzedawania byle czego, po niskiej cenie, nie brakuje.

Za swój największy dotychczasowy sukces;
uważamy wprowadzenie na polski rynek świetnych, ale w Polsce mało lub w ogóle nieznanych marek. Strapack, Sekisui Jushi, AVC B.V. czy Narrowtex są firmami o najwyższej i ugruntowanej pozycji na światowych rynkach. Za sukces uznajemy również to, że obroniliśmy się przed pokusą bylejakości, czyli sprzedawaniem trochę tańszych ale często znacznie gorszych towarów.

Nie cena tworzy towar. Cena jest pochodną jego jakości i własności użytkowych.

        Prawa autorskie 2004 SCANPACK - OPAKOWANIA, MASZYNY MAPA SERWISU Erydian.pl Projektowanie Stron